Muzyka jest większym odkryciem,
niż cała mądrość i filozofia.

Ludwig van Beethoven

 

 509 497 433

Bielsko-Biała

Ansambl - Lekcje muzyki » Nauka gry na fortepianie


W Studium Ansambl prowadzimy indywidualne lekcje gry na fortepianie czy na innych instrumentach klawiszowych (np keyboard). Nasze lekcje muzyki przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych (bo nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie swojej przygody z muzyką).

Umiejętność gry na instrumencie jest niezwykłym skarbem, który możemy ofiarować naszemu dziecku – czerpać z niego będzie bowiem przez całe swoje dorosłe życie. Systematyczne ćwiczenie na pianinie angażuje wszystkie zmysły oraz w jednakowym stopniu stymuluje rozwój prawej i lewej półkuli mózgu.

 

  Lekcje gry na pianinie...w Ansambl

Dzięki systematycznym lekcjom gry na pianinie, w późniejszych latach Twoje dziecko nie będzie  miało problemu z prawidłowym wnioskowaniem, myśleniem analitycznym, co owocuje również dobrymi wynikami w szkole (szczególnie z przedmiotów ścisłych i nauce języków obcych). Jeżeli Twoje dziecko jest z natury bardzo wrażliwe lub wybuchowe, taka forma spędzania czasu pomoże okiełznać jego trudne cechy charakteru.

 

Nie oszukujmy się - nauka gry na instrumencie jest wyzwaniem!

...ale jednym z jego pozytywnych „skutków uboczny” jest samodyscyplina. Każdego dnia musisz tak zorganizować czas, by znaleźć chwilę na grę, a kiedy już ją znajdziesz, musisz wykorzystać najefektywniej jak potrafisz. Nie me chyba lepszej drogi do wytrenowania dyscypliny i organizacji czasu.

 

W Studium Ansambl pomagamy, aby te lekcje muzyki możliwie szybko przynosiły Im  radość i satysfakcjonujące efekty, aby nasze Ansamblowe dzieci i młodzież cieszyły się zdobytymi umiejętnościami, kochały muzykę oraz były wrażliwymi odbiorcami sztuki.

 

Zapytaj nas:


Zapoznałem się i akceptuję postanowienia zawarte w regulaminie