Muzyka jest większym odkryciem,
niż cała mądrość i filozofia.

Ludwig van Beethoven

 

 509 497 433

Bielsko-Biała

Ansambl  » Warsztaty z emisji głosu


 

W ostatnich latach nastąpił ogromny wzrost świadomości jak potężnym środkiem przekazu jest głos. Jest on bowiem pomostem między otoczeniem, a naszym światem wewnętrznym. Jeżeli to połączenie sprawnie działa to może odzwierciedlić bogactwo naszego życia wewnętrznego, ukazać nasz charakter, nastrój, reakcję na otoczenie, a przede wszystkim precyzyjnie przekazać światu to, co mamy do powiedzenia. W Studium Ansambl prowadzimy warsztaty z emisji głosu dla osób zawodowo posługujących się głosem, dla nauczycieli, wykładowców, prelegentów, dziennikarzy, biznesmanów. Pomagamy jak właściwie kształtować i wydobywać głos, aby mógł w dobrej kondycji służyć nam przez wiele lat naszej zawodowej pracy..

 

  Emisja głosu - Profesjonalne kształtowanie głosu

 

Nasza oferta jest odpowiedzią na stale rosnące zapotrzebowanie osób pragnących zadbać o profesjonalne kształtowanie swojego głosu, jego prawidłowego wydobycia i zwiększenia potencjału, poprawy dykcji i artykulacji.

 

Zapraszamy na warsztaty z emisji głosu
osoby z miasta Bielsko - Biała i okolice

Uczestnicy naszych warsztatów   zdobywają umiejętności relaksacji i niwelowania stresu związanego z wystąpieniem publicznym czy prowadzeniem lekcji, wykładów czy prelekcji. Warsztaty z emisji głosu prowadzimy w naszej placówce, ale także poza naszą siedzibą  na terenie Bielska-Białej i okolic.

Zapytaj nas:


Zapoznałem się i akceptuję postanowienia zawarte w regulaminie